Doradztwo Zawodowe Studentów i Absolwentów WAT Oferty Pracy

PROGRAMISTA (K/M)

Nazwa Firmy: Biuro Karier

Wymiar pracy: Praca stała

Branża: Agencje reklamowe

Wymagania:

Wymagania: • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek: informatyka, lub student ostatniego roku w/w studiów; • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane świadectwa językowe oraz certyfikaty); • Doświadczenie w realizacji aplikacji z wykorzystaniem Visual Studio 2010/2012; • Znajomość technologii .NET 3.5 i wyższych; • Znajomość bibliotek Boost, Qt; • Znajomość UML; • Umiejętność programowania w językach: C#, C++, Java; • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole; • Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Opis zadań:

Opis stanowiska: • Współpraca z analitykami i projektantami przy projektowaniu aplikacji; • Proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania i najnowszych technologii; • Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań; • Tworzenie i testowanie prototypów; • Implementacja i wdrażanie aplikacji; • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem; • Udział w testach i badaniach produktów końcowych.

Informacje rekrutacyjne:

BUMAR ELEKTRONIKA S.A. 04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30 www.bumar.com/elektronika poszukuje kandydatów do pracy w Biurze Systemów Wspomagania Dowodzenia (RD) w Dziale Oprogramowania Systemów C4ISR (RDO) na stanowisko: PROGRAMISTA (K/M) Miejsce świadczenia pracy: BUMAR Elektronika S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30 Wymiar etatu: pełny Dodatkowym atutem będzie: • Znajomość programowania baz danych Oracle, SQL Server, Informix; • Umiejętność tworzenia aplikacji / rozwiązań z wykorzystaniem technologii MS SharePoint i MS Exchange. Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: Rekrutacja.DBE@bumar.com lub składać osobiście w siedzibie Bumar Elektronika S.A., 04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr oraz Nr Ref. ogłoszenia, w terminie do dnia: 15.12.2013r.

Informacje kontaktowe:

Osoba przeprowadzająca rekrutację: Rekrutacja.DBE@bumar.com
22

Oferta ważna do: 2014-12-15

aby móc dodawać oferty do ulubionych