Accenture-Order To Cash – webinar

Order To Cash (OTC) to proces, który obejmuje szerokie spektrum działań, z głównym naciskiem na zarządzanie zamówieniami i płatnościami. Jako specjalizacja zawodowa, OTC obejmuje pracę zarówno analityczną, jak i ścisłą współpracę z klientami i / lub ich klientami. Podczas webinarium poznasz kluczowe fakty dotyczące etapów cyklu OTC i interesariuszy OTC. Co więcej, zrozumiesz rolę OTC Specialist i będziesz miał okazję zadać pytania Janie Urbankovej, Training & Quality Project Lead w Accenture. Jest również ekspertem w dziedzinie OTC z ponad 15-letnim doświadczeniem.

Data i godzina czwartek, 18 listopada 2021
18:00 do 19:40 

Kontakt z wydarzeniem: sharing.knowledge@accenture.com

Zarejestruj się teraz!

Porządek dzienny: 18:00 – 19:30 

Podróż przez webinarium online z procesem Order to Cash z sesją pytań i odpowiedzi: 19:30 – 19:40

Odkryj możliwości rozwoju w Accenture

Accenture Training Labs to bogata oferta webinarów poświęconych umiejętnościom miękkim, tematom rekrutacyjnym oraz konkretnym technologiom. Podczas warsztatów możesz poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności, sprawdzić rzeczywiste studia przypadków i dowiedzieć się więcej o nowych trendach biznesowych. Podczas naszych webinarów poruszamy takie tematy jak: nowe technologie, analiza danych, komunikacja interpersonalna oraz doradztwo biznesowe.

Accenture to globalna firma świadcząca profesjonalne usługi z wiodącymi możliwościami w zakresie technologii cyfrowych, chmury i bezpieczeństwa. Łącząc niezrównane doświadczenie i specjalistyczne umiejętności w ponad 40 branżach, oferujemy usługi strategiczne i konsultingowe, interaktywne, technologiczne i operacyjne – wszystkie zasilane przez największą na świecie sieć zaawansowanych technologii i inteligentnych centrów operacyjnych. Każdego dnia 624 000 naszych pracowników spełnia obietnicę technologii i ludzkiej pomysłowości, obsługując klientów w ponad 120 krajach. Wykorzystujemy siłę zmian, aby tworzyć wartość i wspólny sukces dla naszych klientów, ludzi, akcjonariuszy, partnerów i społeczności. Odwiedź nas na www.accenture.com.

Skip to content