Deloitte x Google Cloud Alliance

Zrozum, jak zmieniać zasady gry. Dołącz do Deloitte x Google Cloud Alliance.

Studentów i absolwentów uczelni technicznych i biznesowych zapraszamy na webinar online Deloitte x Google Cloud Alliance, który odbędzie się 19 maja o godzinie 18:00.

Wspólnie z grupą ekspertów pochylimy się nad wciąż ewoluującym i obdarzonym ogromnym potencjałem tematem Google Cloud Platform, a także związanymi z nią szansami rynkowymi oraz zawodowymi dla kandydatów rozpoczynających swoją karierę.

Już niedługo przeanalizujemy i przekażemy, jak eksperci Google oraz Deloitte wspólnie:

✔ Kształtują krajobraz technologii jutra

✔ Tworzą ekosystem chmury, wykorzystywany przez miliony użytkowników

✔ Wyzwalają biznesowy potencjał platformy, wyrażany w wielomiliardowej inwestycji Google w Warszawie

✔ Korzystają z jednych z najlepiej opłacanych w branży certyfikatów technologicznych

✔ Poszukują nowych kandydatów na rynku pracy

Zastanowimy się też, jak to możliwe, że Google planuje w najbliższych latach przeszkolić z umiejętności chmurowych blisko 40 mln osób (!!!) na całym świecie.

Zapisy prowadzimy do północy, 18 maja.

Link do zapisów: https://bit.ly/3N3lIPE