IT for SHE – program mentoringowy

Hej, Dziewczyno w STEM! 

Jeśli jesteś studentką, absolwentką lub doktorantką kierunków ścisłych, technicznych i informatycznych – jeśli zastanawiasz się, jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, zaprojektować ścieżkę kariery i rozwinąć kluczowe kompetencje w branży nowych technologii – ten program jest dla Ciebie!

Celem IT for SHE jest zwiększenie udziału kobiet w branży technologicznej, poprzez pomoc studentkom kierunków związanych z nowymi technologiami w wejściu na rynek pracy.

Ty też możesz dołączyć do kobiecej rewolucji w IT i pod okiem czołowych ekspertek oraz ekspertów z wiodących, globalnych firm technologicznych, rozwinąć swoje umiejętności z zakresu nowych technologii, zarządzania projektami, planowania kariery zawodowej czy nowoczesnego przywództwa.

https://www.itforshe.pl/pl/#mentors

Dzięki doświadczeniu i aktywnej współpracy Fundacji Edukacyjnej Perspektywy z Partnerami – takimi jak Google, Goldman Sachs, Intel, Fundacja Kronenberga – Citi Handlowy, Ericsson,  Motorola Solutions, NatWest, Point72, Procter & Gamble, State Street oraz Standard Chartered – program IT for SHE daje Ci niepowtarzalną okazję zdobycia doświadczenia w ramach relacji mentorskiej, nawiązania ciekawych i inspirujących kontaktów w branży IT, a przede wszystkim zaplanowania ścieżki zawodowej w nowych technologiach.

Aby zgłosić się wystarczy wypełnić poniższy formularz:

https://forms.gle/aXiMZtQ4qDo8MRV17

—-

IT for SHE, to bezprecedensowy program, którego celem jest zwiększenie udziału kobiet w branży technologicznej, poprzez pomoc utalentowanym studentkom kierunków związanych z nowymi technologiami w wejściu na rynek pracy. Dzięki skali, doświadczeniu i aktywnej współpracy partnerów, przedsięwzięcie to w realny sposób przyczynia się do jakościowej zmiany w tym zakresie. Sukces programu został dostrzeżony i nagrodzony przez Komisję Europejską. Otrzymał prestiżową nagrodę – European Digital Skills Award, w kategorii działań na rzecz umiejętności cyfrowych kobiet. W tym roku odbędzie się już VII edycja programu.

Źródło: https://www.itforshe.pl/pl/#mentors

Skip to content