WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE „PZL-WZM” w Warszawie S.A.

Jesteśmy globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego.
Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów.

Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat, a nasze produkty są dostępne w 33 krajach na świecie. Obecnie zatrudniamy 250 pracowników.

Wymagania i oczekiwania stawiane studentom w czasie odbywania praktyk:

• Studenci kierunku technicznego np. Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika;
  • Znajomość rysunku technicznego, obsługa Autocad, Autodesk, Inventor;
  • Wiedza o procesach produkcyjnych

Nie oczekujemy do Ciebie doświadczenia. Wystarczą chęci i zapał do pracy, a my wszystkiego Cię nauczymy.

Praktyki: tak, cały rok

Staże: tak, cały rok

Rekrutacja (kontakt):

Maja Nycz
Młodszy Specjalista ds. Personalnych

E: maja.nycz@wuzetem.pl
M: +48 887 897 501    T: +48 22 417 56 94

Strona internetowa: Warszawskie zakłady mechaniki precyzyjnej – producent wtryskiwaczy (wuzetem.pl)