Budimex S.A.
poszukuje na stanowisko
Inżynier budowy ds. Sterowania Ruchem Kolejowym

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

•wykształcenie wyższe o profilu elektryka / automatyka,
•doświadczenie w pracy na budowie,
•znajomość technologii robót przy zabezpieczeniu ruchu kolejowego,
•pasja oraz prawdziwego zainteresowania branżą.

Obowiązki

•przygotowywanie przedmiarów robót,
•prowadzenie uzgodnień projektowych,
•przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
•prowadzenie dystrybucji dokumentacji,
•przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,
•sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

•możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
•opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
•pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Sposób aplikowania

Prosimy o aplikowanie przez formularz:

Zamieszczone przez: Budimex S.A.