Roboteco
poszukuje na stanowisko
Instruktor zajęć robotyki / programowania dla dzieci

Forma zatrudnienia: Praca tymczasowa/dorywcza

Wymagania

- student/ka (preferowane kierunki: inżynierskie)
- dobra znajomość obsługi komputera;
- prawo jazdy kategorii B;
- wysoka kultura osobista;
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
- kreatywność i inicjatywa w działaniu;
- umiejętności organizacyjne.

Obowiązki

- prowadzenie warsztatów robotyki / programowania dla dzieci w wieku szkolnym;
- utrzymywanie dobrych relacji z uczestnikami zajęć i ich rodzicami;
- rozwijanie programu zajęć Roboteco;
- poszukujemy pozytywnych, energicznych osób, z lekkością pracy z dziećmi.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

- młode, sympatyczne grono współpracowników (głównie studenci)
- opartą na współpracy atmosferę pracy;
- pełne przeszkolenie w zakresie prowadzenia warsztatów;
- elastyczne godziny pracy (możliwość pracy od 1 do 6 dni w tygodniu w zależności od dostępnego czasu );
- możliwość realizowania własnych pomysłów w ramach pracy;
- narzędzia niezbędne do pracy;
- profesjonalnie i kreatywne scenariusze zajęć.
- Wynagrodzenie za przeprowadzone zajęcia: 50zł netto za zajęcia (90 min). Dziennie realizujemy jedne lub dwa zajęcia (w zależności od dostępności instruktora)

Sposób aplikowania

Uprzejmie proszę o przesłanie CV i listu motywacyjnego.
info@roboteco.pl
www.roboteco.pl

Zamieszczone przez: Roboteco