Cartrack Polska Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Młodszy Tester Oprogramowania

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:
• Masz wykształcenie średnie / średnie techniczne lub jesteś zaocznym studentem
• Interesujesz się nowinkami technicznymi z zakresu IT i motoryzacji oraz elektroniki
• Biegle posługujesz się systemami mobilnymi (iOS, Android) i komputerowymi (Windows, Linux, Mac OS)
• Dobrze znasz angielski, jesteś cierpliwy i masz zdolność analitycznego myślenia

Obowiązki

Zadania:
• Testowanie nowych produktów, aplikacji i sprzętu
• Analiza problemów i szukanie rozwiązań
• Tworzenie dokumentacji testowania
• Prowadzenie statystyk i raportów dotyczących testowania
• Bieżące raportowanie

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia w strukturach międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy
• Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon
• Bogaty pakiet świadczeń: prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą, owocowe poniedziałki, premia roczna
• Przyjazną atmosferę w zmotywowanym zespole
• Dostęp do nowoczesnych technologii

Zainteresowane osoby zapraszamy do uzupełnienia formularza aplikacyjnego:

Zamieszczone przez: Cartrack Polska Sp. z o.o.