Orange Polska S.A.
Praktyka w Wydziale Tworzenia Oprogramowania i Rozwiązań OTT

Forma zatrudnienia: Praktyki

Wymagania

• posiadasz podstawową wiedzę z zakresu tworzenia oprogramowania,
• posiadasz doświadczenie z obsługi komputera z systemami operacyjnymi rodziny Windows i Linux,
• posiadasz status studenta,
• jesteś dostępny minimum 32h tygodniowo
• preferowane kierunki techniczne, informatyczne
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• jesteś dociekliwy, dokładny, spostrzegawczy oraz posiadasz umiejętność oceny wizualnej aplikacji,
• chcesz zdobywać nową wiedzę i sukcesywnie osiągasz cel,

Obowiązki

• przeprowadzanie testów oprogramowania (aplikacje selfcare i TV mobilna),
• przygotowywanie scenariuszy testowych, analiza dokumentacji technicznej,
• analiza wyników badań i przygotowywanie raportów,
• korzystanie z platform mobilnych (Android , iOS) rozwiązań webowych,

Dodatkowe informacje

Benefity:
• płatne praktyki
• zdobycie doświadczenia zawodowego
• praca w firmie technologicznej
• elastyczne czas pracy

Zamieszczone przez: Biuro Karier