Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Praktykant

Forma zatrudnienia: Praktyki

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:
 brak wymagań w zakresie doświadczenia zawodowego,
 wykształcenie minimum średnie
 znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

Do współpracy zapraszamy:
 studentów inżynierii środowiska, budownictwa, energetyki, geodezji i kartografii,
 osoby dyspozycyjne 40 godzin tygodniowo na okres 1 – 3 miesięcy
 osoby chcące poznać proces projektowania i budowy sieci gazowej
 osoby komunikatywne, sumienne, zaangażowane

Obowiązki

 współpraca przy procesie przyłączeniowym
 archiwizacja dokumentacji projektowej i powykonawczej
 rozrysowanie przebiegu sieci gazowej na mapy

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
 możliwość zdobycia doświadczenia i nauki od profesjonalistów
 rozwój zawodowy
 przyjazną atmosferę
 zdobycie wiedzy branżowej

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych
prosimy rejestrować on-line: https://www.psgaz.pl/dolacz-do-nas
do 10.12.2018 roku.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kruczej 6/14, 00-537 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

Zamieszczone przez: Biuro Karier