Santander Bank Polska S.A.
poszukuje na stanowisko
Starszy specjalista ds. kultury organizacyjnej

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
* Wykształcenia wyższego - preferowane kierunki psychologia, zarządzanie
* Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie o dobrze rozwiniętej transformacji kultury organizacyjnej
* Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
* Umiejętności graficznego prezentowania trendów, danych i innych informacji
* Umiejętności przedstawiania profesjonalnych zagadnień w sposób jasny i zrozumiały
* Zainteresowania tematyką HR

Obowiązki

Oferujemy Ci miejsce, w którym możesz:
* Prowadzić działania wspierające transformację kultury organizacyjnej, m.in. Współtworzyć koncepcję transformacji kultury organizacyjnej dla całego banku
* Tworzyć koncepcje i realizować inicjatywy kulturowe w ramach całościowej koncepcji transformacji kultury banku
* Przygotowywać komunikację wewnętrzną/ zewnętrzną (artykuły/warsztaty, plakaty, debaty, szkolenia, mailingi itp. ) związaną z transformacją kulturową
* Przygotowywać koncepcję i organizować eventy skierowane do pracowników
* Promować inicjatywy płynące z Grupy Santander wewnątrz banku
* Współpracować z Global HR Santander nad zachowaniem spójności działań związanych z wartościami i zachowaniami

* Współpracować ze wszystkimi centrami kompetencji PPB, marketingiem oraz innymi jednostkami banku w celu wypracowania i wdrożenia spójnych projektów budujących kulturę organizacyjną
* Projektować i realizować działania on-boardingowe
* Realizować warsztaty promujące wartości banku

Dodatkowe informacje

Lokalizacja : Warszawa 00-854, PL
Czas trwania zamówienia : Nieokreślony
Poziom wykształcenia : Dyplom magistra
Doświadczenie zawodowe : 4-5 lat

ABY ZAAPLIKOWAĆ: https://apply.multiposting.fr/jobs/9309/28717531

Zamieszczone przez: Biuro Karier