PGB Human Resources
poszukuje na stanowisko
Inżynier Wsparcia Sprzedaży (Nr ref.: IWS_1118_PIA_WAI)

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

 Wykształcenie minimum średnie (techniczne).
 Wiedza na temat pomp i rurociągów będzie dodatkowym atutem.
 Mile widziana znajomość AutoCad.
 Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym.
 Prawo jazdy kat. B.
 Samodzielność i odpowiedzialność.
 Umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki

 Poszukiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie kontaktów z pozyskanymi klientami.
 Obsługiwanie dystrybutorów.
 Przygotowywanie ofert marketingowych oraz przetargowych.
 Aktywny udział w szkoleniach i konferencjach.
 Kalkulowanie i przygotowywanie ofert SAP.
 Obsługiwanie bazy.
 Raportowanie w CRM.
 Doradztwo techniczne.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
 Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
 Atrakcyjne wynagrodzenie.
 Potrzebne narzędzia do pracy (laptop, telefon).
 Pakiet szkoleń w kraju oraz za granicą.
 Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy.
 Miłą atmosferę pracy.

Region: Piaseczno

CV wraz prosimy przesyłać na adres e-mail: k.swierczynska@pgbhr.com

Zamieszczone przez: Biuro Karier