METRO PROPERTIES Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Młodszy specjalista ds. wsparcia działu technicznego

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Wykształcenie techniczne (inżynier lub student/ka ostatniego roku), znakomita organizacja pracy, dokładność, zamiłowanie do pracy z dokumentacją, komunikatywność, wysoka kultura osobista, biegła znajomość języka angielskiego, techniczne słownictwo będzie dodatkowym atutem, biegłość w obsadzie arkuszy kalkulacyjnych i programów tekstowych

jeśli jesteś:
 inżynierem lub studentką/em ostatniego roku ,
 głodna/y i wiedzy,
 znakomicie zorganizowana/y w pracy,
 dokładna/y i lubisz pracę z dokumentacją,
 komunikatywna/y, o wysokiej kulturze osobistej,
 sprawna/y komunikacyjnie w języku angielskim (techniczne słownictwo będzie dodatkowym atutem),
 sprawna/y w obsłudze pakietu Microsoft Office ...

Obowiązki

i chciał(a)byś zajmować się:
 wsparciem administracyjnym zespołu kontrolerów obiektów,
 współpraca przy opracowywaniu protokołów pokontrolnych, zapewnieniem prawidłowego pod względem formalnym
 obiegu dokumentacji pokontrolnej,
 korespondencja z urzędami takimi jak: UDT, PINB, PIP etc.
 prowadzeniem korespondencji z obiektami w zakresie kontroli technicznej,
 obsługą korespondencji przetargowej,
 prowadzeniem archiwizacji dokumentacji poaudytowej,
 stworzeniem i prowadzeniem elektronicznej bazy projektów
 realizowanych przez Dział Kontroli Obiektów,
 projektami realizowanymi przez Dział (gwarantujemy
 zdobywanie wiedzy),
 udziałem w konferencjach branżowych, żeby dzielić się
 wiedzą z kolegami z Działu,
 obsługą delegacji (rezerwacja hoteli, rozliczanie kosztów)
 pracowników Działu,
 bieżącą obsługą administracyjną Działu...
... to zapraszamy do naszego zespołu

Dodatkowe informacje

Oferowane warunki współpracy
Intensywna nauka w praktyce, stabilne warunki zatrudnienia, współpraca z zespołem o wysokim poziomie ekspertyzy, możliwość czerpania wiedzy od doświadczonych kolegów, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Miejsce pracy:
Siedziba firmy, al. Krakowska 61, Warszawa

Sposób aplikowania

CV na adres: rekrutacja@metro-properties.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier