ProAutomation Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Młodszy projektant układów automatyki

Forma zatrudnienia: Staż

Wymagania

- absolwenci studiów inżynierskich; studenci IV / V roku kierunku Automatyka lub pokrewnych
- podstawowa wiedza z zakresu automatyki
- znajomość angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
- zaangażowanie i chęć do pracy
- umiejętność szybkiego uczenie się, analityczne podejście do zadań
- gotowość do wyjazdów
- prawo jazdy

Obowiązki

Automatyk powinien panować nad instalacją, dlatego program stażowy obejmuje każdy z etapów budowy i wdrażania systemu automatyki. Są to między innymi:
- praca na warsztacie
- praca przy instalacji okablowania
- praca przy dokumentacji elektrycznej
- praca przy programowaniu PLC, HMI i SCADA
- przygotowanie dokumentacji technicznych i instrukcji obsługi

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- możliwość uczenia się od specjalistów
- elastyczny czas pracy
- szerokie możliwości rozwoju
- atrakcyjne wynagrodzenie
- Po zakończeniu stażu, możliwość stałego zatrudnienia

Ilość miejsc: 2

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@proautomation.pl W tytule maila proszę wpisać: „Staz WAT 2018.12”. Więcej na proautomation.pl -> Kariera.

Firma ProAutomation Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się i niezależny integrator oraz producent systemów automatyki. Kompleksowo realizujemy zaawansowane systemy mechatroniki i sterowania. Od projektów koncepcyjnych i wizualizacji, poprzez projekty elektryczne, oprogramowanie systemów kontrolnych aż do aplikacji bazodanowych.
Jeżeli szukasz ciekawego stażu, preferujesz praktyczne podejście do problemów, chcesz uczyć się poprzez pracę, zdobywać doświadczenie w różnorodnych gałęziach automatyki i inżynierii?
Zapraszamy! Złóż aplikację!

Zamieszczone przez: Biuro Karier