Deloitte Advisory Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Praktykant – Core Banking TechLab

Forma zatrudnienia: Praktyki

Wymagania

Do kogo skierowany jest Core Banking Lab?
 Do studentów II stopnia studiów magisterskich oraz absolwentów studiów wyższych, gotowych do rozpoczęcia kariery zawodowej;
 Osób komunikujących się swobodnie w j. angielskim;
 Osób, które poświęcą nam przynajmniej 30h tygodniowo;
 Osób, które będą mogły podróżować co najmniej 50% czasu po ukończeniu praktyk i podjęciu stałej współpracy;
 Osób, które znają podstawy programowania - w przypadku ścieżki developerskiej.

Obowiązki

Czym jest Core Banking Lab?
Core Banking Lab to zestaw intensywnych praktycznych szkoleń w trakcie, których specjaliści z Deloitte pokażą Ci, na czym polega wdrażanie, rozwój i integracja systemu T24. Na wspólnych zajęciach poruszymy tematy związane z wykonywaną przez nas pracą:

Ścieżka analityczna:
- Poznanie architektury systemu i funkcjonalności systemu bankowego
- Konfiguracja produktów bankowych
- Zbieranie wymagań biznesowych w zadanej metodologii
- Prowadzenie warsztatów z Klientem Analiza funkcjonalna rozwiązań
- Analiza funkcjonalna rozwiązań

Ścieżka developerska:
- Poznanie architektury i funkcjonalności systemu bankowego Konfiguracja produktów bankowych
- Programowanie i dostosowanie istniejących rozwiązań
- Migracja danych
- Integracja głównego systemu bankowego w ramach architektury korporacyjnej

Co oferujemy Jeżeli, podzielasz naszą wizję i cenisz bardziej:
 Praktykę i rozwiązywanie prawdziwych business case’ów od teorii;
 Ludzi i ich rozwój od korporacyjnych trybów;
 Zaangażowanie w różnorodne zadania od ciągłego klepania Exceli;
 Poznawanie zaawansowanych rozwiązań IT od słuchania o nich na sali wykładowej;
 Analizowanie potrzeb klientów i dostarczanie zindywidualizowanych rozwiązań od pracy odtwórczej … to gwarantujemy, że znajdziesz w naszym zespole swoje miejsce!

Praktyka uzupełniona teorią! Codzienna współpraca z 40+ specjalistami posiadającymi 15+ lat doświadczenia w branży.
Szkolenie będzie trwało: Warszawa – 21.01.2019 - 22.03.2019 (30h w tygodniu) Termin nadsyłania zgłoszeń (aplikacji) – do 6 stycznia 2019 r.
Core Banking Lab ma formę płatnych praktyk w dziale konsultingu Deloitte, które mogą zakończyć się ofertą pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz na naszej stronie internetowej:https://pl.career.deloittece.com/job-posting/1035/Internship---Płatne-Praktyki---Core-Banking-TechLab--?utm_source=biura%20karier&utm_medium=PK&utm_campaign=INTERN_CBT_LAB_WARSZAWA_FY19_11

Zamieszczone przez: Biuro Karier