DahliaMatic Sp z o. o.
poszukuje na stanowisko
MŁODSZY SPECJALISTA WSPARCIA/MŁODSZY ANALITYK

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

• Znajomość systemów informatycznych (Windows, MS Office)
• Samodzielność w działaniu
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Staranność w wykonywaniu obowiązków
• Gotowość do nauki
• Komunikatywność
• Umiejętność współpracy w zespole

Obowiązki

• Przyjmowanie zgłoszeń mailowych
• Rejestrowanie zgłoszeń użytkowników
• Monitorowanie terminowości realizowanych zgłoszeń
• Przekazywanie problemów do wyższych linii wsparcia

Dodatkowe informacje

Oferujemy
• Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Polsce
• Współpracę z doświadczonymi specjalistami
• Duży zakres samodzielności oraz przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
• System prywatnej opieki medycznej LUX MED oraz kartę MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca@dahliamatic.pl
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez DahliaMatic Sp. z o.o. 02-640 Warszawa, ul. Gottlieba Daimlera 2, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”
Uprzejmie informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest DahliaMatic Sp. z o.o. 02-640 Warszawa, ul. Gottlieba Daimlera 2, dalej: „Administrator”.
2. Podanie danych jest dobrowolne, ale jest warunkiem udziału w rekrutacji. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego dane nie będą przetwarzane.
3. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
4. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
5. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji.
6. Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Zamieszczone przez: DahliaMatic Sp z o. o.