Robert Bosch Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Office Administration Support

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

• student/ka min. 3 roku studiów zaocznych, kierunek humanistyczny, ekonomiczny, marketing i zarządzanie
• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, j. niemiecki mile widziany
• zaawansowana znajomość pakietu MsOffice (Excel, Power Point)
• chęć uczenia się nowych rzeczy
• skrupulatność, dokładność

Obowiązki

Wspierać jeden z działów IT w kilku z poniższych obszarów:

• kompleksowe wsparcie administracyjne
• przygotowywanie zamówień
• czuwanie nad obiegiem dokumentów (wersje papierowe i elektroniczne)
• przygotowywanie zestawień i prezentacji
• organizacja podróży służbowych

Dodatkowe informacje

Co Cię czeka:

• Przyjazna atmosfera pracy,
• Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku,
• Możliwość wdrażania swoich pomysłów,
• Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiSport, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe, bezpłatny parking).

Zamieszczone przez: Robert Bosch Sp. z o.o.