Ailleron SA
poszukuje na stanowisko
Specjalista ds. Monitoringu EAI

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Jeśli myślisz o kolejnym kroku w swojej karierze, interesuje Cię praca w firmie gdzie podstawową wartością są ludzie, realna możliwość rozwoju i realizacji swoich ambicji oraz...
- Jesteś studentem IV- V roku informatyki lub kierunków pokrewnych
- Posiadasz ogólną znajomość systemów UNIX
- Znasz w stopniu podstawowym dowolny język programowania
- Posiadasz znajomość pakietu MS Office
- Wykazujesz zaangażowanie w realizowane projekty
- Jesteś osobą spostrzegawczą i dokładną
- Chcesz się rozwijać w zakresie zagadnień EAI

Obowiązki

- Utrzymanie dużych systemów informatycznych
- Pomoc w bieżących działaniach zespołu

Dodatkowe informacje

Oferowane warunki
- Pakiet dodatkowych benefitów: karta MultiSport, opieka zdrowotna Allianz, ubezpieczenie na życie, biblioteka
- 80h w roku na rozwój własny (lekcje angielskiego, szkolenia i konferencje, Akademia Ailleron, Ailleron Talks, Centra Kompetencji, Hackathony)
- Premie finansowe za polecenia wewnętrzne pracowników
- Elastyczne godziny pracy
- Pakiet relokacyjny
- Codziennie świeże owoce i najlepsza kawa!

Branża : Informatyczna/ IT
Pełen lub niepełen etat
Forma współpracy: Umowa zlecenie
Lokalizacja: Warszawa, ul. Jutrzenki 137 A

Zainteresowała Cię ta oferta? Wypełnij formularz aplikacyjny, a skontaktujemy się telefonicznie!

Formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9abfb86653464646a4970ce6de5c8fd5

Masz pytania? :) Kieruj je na: careers@ailleron.com

Zamieszczone przez: Biuro Karier