Ailleron SA
poszukuje na stanowisko
Systems Engineer

Forma zatrudnienia: Staż

Wymagania

- student/ studentka ostatnich lat informatyki lub kierunków pokrewnych
- umiejętność pracy w środowisku Linux – mile widziana umiejętność administracji
- podstawowa znajomość TCP/IP
- podstawowa znajomość bash/powershell lub dowolnego języka programowania
- podstawowa znajomość SQL
- mile widziana znajomość Apache httpd lub Apache Tomcat
- mile widziana znajomość technologii VoIP (protokół SIP)
- mile widziana znajomość architektury sieci GSM/3G/LTE/IMS”

Obowiązki

- Utrzymanie dużych systemów informatycznych
- Pomoc w bieżących działaniach zespołu

Dodatkowe informacje

Oferowane warunki:
- 3 miesiące płatnego stażu z perspektywą zatrudnienia po okresie stażowym
- Opieka mentora – specjalisty z danej dziedziny, który przez cały okres stażu będzie dzielił się z Tobą swoją wiedzą i monitorował Twoje postępy
- Udział w szkoleniach zaplanowanych specjalnie dla grupy stażowej
- Praca w elastycznych godzinach (w wymiarze 20-40h w tygodniu)
- Przyjazna atmosferę pracy, która sprzyja zarówno nauce, jak i nawiązywaniu nowych znajomości
- Codziennie pyszne, świeże owoce i najlepsza kawa :)

Branża : Informatyczna/ IT
Pełen lub niepełen etat (nie mniej niż 20h w tyg)
Forma współpracy: Umowa zlecenie
Lokalizacja: Warszawa, ul. Jutrzenki 137 A

Sposób aplikowania

Prosimy aplikować poprzez formularz z linku:

Masz pytania? :) Kieruj je na: careers@ailleron.com

Zamieszczone przez: Biuro Karier