PIT-RADWAR.S.A.
poszukuje na stanowisko
Projektant-technolog-inżynier testu (K/M) Ref.84/2018/WZ

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (magisterskie) o kierunku elektronicznym;
• Umiejętność programowania np. w C, Python;
• Dobra znajomość programów CAD (np. Altium Designer, PADS, itp.);
• Umiejętność programowania w środowisku LabView lub pokrewnym;
• Dobra znajomość języka angielskiego, w tym również języka technicznego: dokumentacja techniczna, aktywny udział w spotkaniach z kontrahentami i szkolenia;
• Doświadczenie związane z praktycznymi problemami występującymi podczas projektowania oprogramowania i uruchamiania układów elektronicznych;
• Umiejętność symulacji (SPICE);
• Umiejętność pracy w zespole;
• Umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć pozyskiwania wiedzy i doświadczenia;
• Niekaralność.
Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość VHDL;
• Znajomość Matlab;
• Zorientowanie w zagadnieniach związanych z mechaniką (np. orientacja w programach AutoCAD Mechanical i Autodesk Inventor).

Obowiązki

• Opracowywanie oprogramowania i sprzętu służącego do testowania pakietów elektronicznych metodą „Boundary-Scan” (JTAG),
• Opracowywanie oprogramowania służącego do testowania pakietów elektroniki przy wykorzystaniu testera „Flying-Probe”,
• Testowanie funkcjonalne obiektów przy użyciu środowiska LabView,
• Opracowywanie testów linii kablowych zgodnie z normami IPC oraz projektowanie adapterów testowych,
• Opracowywanie testów AOI (Automatical Optical Inspection) pakietów elektronicznych,
• Projektowanie i opracowywanie dokumentacji oprzyrządowania testowego i oprogramowania,
• Współpraca z projektantami i technologami w zakresie określenia strategii testowania i uzyskania jak największego pokrycia testowego,
• Nadzór technologiczny nad procesem testowania zgodnie z dokumentacją techniczną,
• Analiza dokumentacji technicznej oraz rozwiązywanie problemów podczas współpracy z konstruktorami i technologami,
• Prowadzenie rozeznania technicznego w zakresie nowych technologii testowania i systematyczny rozwój zawodowy.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
• pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów,
• opiekę medyczną,
• pakiet socjalny.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 84/2018/WZ w terminie do dnia: 05.01.2019r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne do PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę /Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: rekrutacja@pitradwar.com

Zamieszczone przez: PIT-RADWAR.S.A.