Grupa PBA Doradztwo Personalne
poszukuje na stanowisko
Techniczny Doradca Klienta

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

• Ukończonych studiów technicznych -budownictwo/architektura, możliwość zatrudnienia studentów od III roku studiów
• Chęci do nauki i pozytywnego nastawienie do pracy
• Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• Wysokiej kultury osobistej
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2/C1)
Mile widziane pierwsze doświadczenia w branży budowlanej

Obowiązki

• Profesjonalna obsługa klienta w zakresie doradztwa technicznego
• Przygotowywanie ofert, wycen i projektów
• Kontakt z działem techniczno-handlowym w Niemczech
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
• Realizacja innych powierzonych zadań

Dodatkowe informacje

Nasz Klient oferuje:
• Stanowisko pełne wyzwań zawodowych
• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Ciekawą, samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
• Zatrudnienie przez agencję pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
• Możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

E-mail: s.gajewska@pba.com.pl

Do przesłanych dokumentów (w CV lub treści wiadomości) prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem niniejszego procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich poprawiania oraz usunięcia. Więcej informacji: Polityka prywatności

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 459

Zamieszczone przez: Biuro Karier