Comarch SA
poszukuje na stanowisko
Konsultant w Dziale Machine Learning

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub technicznym
Znajomość usług finansowych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
Komunikatywność
Umiejętność pracy zespołowej
Mile widziane zainteresowanie zagadnieniami uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji, analizy danych

Obowiązki

Opracowanie rozwiązań biznesowych dla systemów IT
Prezentacja rozwiązań dla klientów i potencjalnych klientów
Reprezentowanie firmy na konferencjach i targach
Wsparcie sprzedaży i przygotowanie ofert handlowych
Merytoryczne wsparcie projektów systemów informatycznych

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

Pracę przy tworzeniu rozwiązań sztucznej inteligencji w projektach z obszaru finansów
Możliwość poszerzania horyzontów poprzez szkolenia oraz wymianę wiedzy w zespole
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
Spotkania integracyjne
Miejsce parkingowe

Zamieszczone przez: Comarch SA