Comarch SA
poszukuje na stanowisko
Architekt produktu (AI FRAMEWORK)

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Doświadczenie w projektach systemów informatycznych w roli Architekta (min. 5 lat)
Znajomość zagadnień: continuous integration, continuous delivery, continuous deployment
Znajomość narzędzi: spark, hadoop, docker, kafka
Doświadczenie w pracy z bazami danych o dużych wolumenach (big data)
Wykształcenie wyższe: informatyka lub kierunki pokrewne
Umiejętność pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego (min. B2)

Obowiązki

Projektowanie, rozwój, wdrażanie i utrzymanie aplikacji uczenia maszynowego
Tworzenie nowych funkcjonalności, utrzymywanie, optymalizacja już istniejących
Dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania
Wdrażanie dobrych praktyk i usprawnianie procesów deweloperskich
Współpraca z zespołami projektowymi

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

Pracę przy tworzeniu rozwiązań sztucznej inteligencji w projektach z obszaru finansów
Możliwość poszerzania horyzontów poprzez szkolenia oraz wymianę wiedzy w zespole
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
Spotkania integracyjne

Zamieszczone przez: Comarch SA