T-Mobile Polska
poszukuje na stanowisko
Praktykant w Dziale Rekrutacji

Forma zatrudnienia: Praktyki

Wymagania

W wykonaniu zadań Praktykanta w Dziale Rekrutacji pomoże Ci:

• Bycie studentem 3,4 lub 5 rok studiów ( preferowane kierunki: psychologia, socjologia, marketing i zarządzanie)
• Dobra znajomość obsługi Ms Office ( excel, word, power point )
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
• Systematyczność i odpowiedzialność za powierzone zadania
• Zainteresowanie obszarem rekrutacji będzie dodatkowym atutem

Obowiązki

• Pomoc w redakcji i publikacji ogłoszeń rekrutacyjnych
• Selekcja aplikacji na wybrane stanowiska
• Wsparcie w umawianiu spotkań dla rekruterów
• Uczestnictwo w wybranych spotkaniach rekrutacyjnych
• Współudział w bieżących pracach Działu

W T-Mobile masz największe możliwości – tak jak tysiące naszych zaangażowanych pracowników i miliony zadowolonych Klientów. Nasza recepta na sukces jest prosta: najlepsze warunki dla każdego . T-Mobile to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy, eksperymentujemy i próbujemy!

Koniec gadania, czas na działanie! Zgłoś się już dziś i zdobądź doświadczenie w HR!
Adres e-mail praca@t-mobile.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier