T-Mobile Polska
poszukuje na stanowisko
Sprzedawca w Sklepie Firmowym T-Mobile

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

• Lubisz sprzedawać i łatwo nawiązujesz kontakt z klientem
• Umiesz współpracować w zespole
• Jesteś silnie zorientowany na zrealizowanie wyniku
• Masz w sobie dużo energii i inicjatywy
• Pragniesz osiągnąć sukces
• Jesteś pewna/y siebie i elastyczna/y w myśleniu
• Dobrze znasz pakiet MS Office

Obowiązki

• Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora T-Mobile Polska S.A.
• Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
• Profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile
• Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażną obsługę abonentów Sieci T-Mobile

Dodatkowe informacje

Oferujemy

• Umowę o pracę
• Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do rekreacji, wolny dzień z okazji urodzin bądź imienin)
• Premie uzależnione od wyników sprzedaży
• Mozliwość rozwoju w ramach firmy

Sposób aplikowania

Adres e-mail Ewelina.Kuzniewska@t-mobile.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier