Clurgo Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Asystent/Asystentka Biura

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Do Twoich zadań należeć będzie:
• wsparcie Prezesa Zarządu oraz Koordynatora Biura w codziennych obowiązkach
• prowadzenie kalendarza Prezesa Zarządu
• administracja dokumentacji, przygotowywanie dokumentacji biznesowej
• wysyłka listów i paczek, ewidencja korespondencji
• dbanie o wizerunek biura
• wsparcie w organizacji imprez firmowych

Obowiązki

Oczekujemy:
• zdolności organizacyjnych, dynamiki w działaniu
• dyspozycyjności minimum 30 godzin w tygodniu od poniedziałku do piątku
• posługiwania się językiem angielskim w mowie oraz piśmie – poziom B1
• prawa jazdy kat. B
• statusu studenta (mile widziany będzie student/ka studiów niestacjonarnych)

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
• możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy uzależniona od posiadanych kompetencji (administracja, sprzedaż, HR)
• prywatną opiekę medyczną
• lekcje języka angielskiego w biurze Clurgo
• swobodną atmosferę bez korporacyjnych standardów, work-life balance
• pracę w centrum Warszawy (Metro Świętokrzyska)

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, zapraszamy do wysłania CV na adres szymon.janczak@clurgo.com

Zamieszczone przez: Clurgo Sp. z o.o.