Comarch SA
poszukuje na stanowisko
Sekretarka

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

wykształcenie wyższe
bardzo dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim w zakresie MS Office
bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń biurowych
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
dokładność, systematyczność, samodzielność
wysoka kultura osobista
umiejętność pracy pod presją czasu

Obowiązki

prowadzenie działań administracyjnych, związanych z codziennym funkcjonowaniem firmy
obsługa telefoniczna połączeń przychodzących i wychodzących
nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji
organizacja wysyłki poczty

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju wraz z planem szkoleń

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz:https://kariera.comarch.pl/praca/sekretarz-sekretarka/params/query/sekretarka/node/22/

Zamieszczone przez: Comarch SA