Studio Klima Sp. z o.o
poszukuje na stanowisko
Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Dobra znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD, BricsCAD lub pokrewne) oraz MS Office.
• Zaangażowanie, samodzielność, współpraca w zespole.

Mile widziane:
• Doświadczenie w projektowaniu Instalacji Elektrycznych.

Obowiązki

Udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej dla zadań inwestycyjnych projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze i dokumentacje powykonawcze; programy funkcjonalno-użytkowe, specyfikacje techniczne i inne wymagane) realizowanych przez Studio Klima w zakresie szeroko pojętych Instalacji Elektrycznych w zakres, których wchodzą:
• zasilanie nn i SN dla obiektów, również zakresie projektów liniowych;
• instalacje siłowe;
• oświetlenie;
• instalacje zasilania gwarantowanego (agregaty, UPSy itd.);
• instalacje uziemienia, wyrównawcze, odgromowe;
• obliczenia techniczne;

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia projektowego i rozwoju zawodowego podczas realizacji kontraktów prowadzonych przez firmę
• Ciągłe wyzwania i brak jednostajności wykonywanej pracy
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość nauki projektowania w środowisku BIM (Revit MEP)

Miejsce pracy:
• Siedziba spółki w Warszawie

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: j.falkowski@studioklima.pl
W temacie mejla prosimy wpisać: CV 2019/01/E Imię Nazwisko

Zamieszczone przez: Biuro Karier