Logesta
poszukuje na stanowisko
Płatna praktyka w DzialeTransportu

Forma zatrudnienia: Praktyki

Wymagania

• Absolwentów lub studentów ostatnich lat studiów kierunkowych lub technicznych (transport, spedycja, logistyka)
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
• Znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
• Sumienności, dokładności, dobrej organizacji pracy
• Pierwsze doświadczenia w branży będą mile widziane

Obowiązki

• Wsparcie Działu Operacyjnego w kontroli nad prawidłowym przebiegiem zleceń transportowych
• Pomoc w optymalizacji kosztów Działu Operacyjnego
• Pomoc w zarządzianiu pracą aut dedykowanych w Dziale Operacyjnym
• Wsparcie w realizacji zadań administracyjno-biurowych
• Pomoc w tworzeniu raportów oraz analiz wyników działu
• Kontakty z przewoźnikami

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• Możliwosć zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w środowisku międzynarodowym w młodym i zgranym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego (możliwość nawiązania stałej współpracy)
• Obiady finansowane przez zleceniodawcę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy : justyna.romanska@logistapolska.pl i umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych: Logesta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Warszawa 00-807 przy al. Jerozolimskie 96, w celach niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Zostałem poinformowany o moim prawie do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Zamieszczone przez: Biuro Karier