DIMENSION 4
poszukuje na stanowisko
Przedstawiciel handlowy ds. Systemów Dźwiękowych

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

- komunikatywności;
- umiejętności nawiązywania pozytywnych relacji personalnych;
- samodzielności, umiejętność organizacji pracy;
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w piśmie i mowie;
- prawo jazdy kat. B;

Obowiązki

- pozyskiwanie nowych i współpraca z istniejącymi klientami firmy z branży PA, AV, sklepów muzycznych, instytucji kultury;
- opieka nad wybranymi markami produktów audiowizualnych polegająca na ich promocji i sprzedaży;
- realizowanie założonych planów sprzedaży;
- przygotowywanie ofert i organizacja spotkań handlowych;
- doradztwo techniczne przy doborze odpowiednich rozwiązań sprzętowych.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- atrakcyjny system wynagrodzeń;
- możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych, częste szkolenia w kraju i zagranicą;
- uczestniczenie w ciekawych, prestiżowych projektach;
-przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV na adresy: biuro@dimension4.pl; m.zelman@dimension4.pl

Uprzejmie prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Zamieszczone przez: Biuro Karier