DIMENSION 4
Projektant systemów audiowizualnych (AV) Inżynier wsparcia sprzedaży

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Wykształcenie techniczne lub student ostatniego roku uczelni technicznej.
Znajomość rozwiązań stosowanych w systemach AV
Znajomość zasad projektowania instalacji AV.
Znajomość problemów do przeprowadzania symulacji elektroakustycznych.
Znajomość środowiska ACAD.
Biegła znajomość obsługi MS Excel.
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
Prawo jazdy kat. B

Atuty dodatkowe :
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość pozostałych systemów Teletechnicznych, IT.
Znajomość systemów sterowania.
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Znajomość zagadnień związanych z elektroakustyką i akustyką pomieszczeń

Obowiązki

Przygotowywanie kosztorysów i zestawień dla systemów AV.
Tworzenie koncepcji systemów AV
Projektowanie systemów AV.
Nadzór projektowy nad realizacją inwestycji.
Wsparcie techniczne działu sprzedaży w zakresie proponowanych rozwiązań.
Konfiguracja i uruchamianie systemów dźwiękowych w oparciu o nowoczesne rozwiązania cyfrowe.

Dodatkowe informacje

Oferujemy :
Stały udział w szkoleniach.
Uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach.
Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Stałe wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV na adresy: biuro@dimension4.pl; m.zelman@dimension4.pl

Uprzejmie prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Zamieszczone przez: Biuro Karier