Bank Zachodni WBK
poszukuje na stanowisko
stażysta w Departamencie Rozwoju (Learning&Development)

Forma zatrudnienia: Staż

Wymagania

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:
* Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
* Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
* Umiejętności budowania relacji oraz pracy zarówno zespołowej jak i indywidualnej
* Otwartości na zdobywanie i dzielenie się wiedzą i umiejętnościami
* Staranności, sumienności oraz wysokiego zaangażowania w realizowane zadania
* Zainteresowania zagadnieniami z zakresu tematyki HR
* Dyspozycyjności w zakresie ok. 35 godzin tygodniowo

Obowiązki

DO TWOJEGO ZAKRESU OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:
* Wsparcie członków zespołu w ich codziennych obowiązkach
* Analiza danych, tworzenie baz danych i raportów
* Wprowadzanie danych do systemu
* Wsparcie w realizacji pojawiających się projektów

Dodatkowe informacje

MAMY DLA CIEBIE RÓWNIEŻ:
* Płatny 6-mieięczny staż
* Współprace na podstawie umowy zlecenie
* Dogodną lokalizację biura - okolice Ronda ONZ
* Możliwość zdobycia doświadczenia w jednym z największych banków w Polsce

ABY ZAAPLIKOWAĆ: https://apply.multiposting.fr/jobs/9309/29091001

Zamieszczone przez: Biuro Karier