S.T.I. Polska
poszukuje na stanowisko
STAŻYSTA/ASYSTENT W DZIALE TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• Nauka na kierunku Logistyka lub pokrewnym lub doświadczenie (staż/praktyki) w firmie TSL
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - (praca w międzynarodowym środowisku)
• Dostępność w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku
• Wielozadaniowość i umiejętność pracy przy różnych zadaniach jednocześnie
• Umiejętność nawiązywania kontaktów
• Znajomość MS Office

Obowiązki

Ambitne zadania pozwalające odkryć najbardziej odpowiedni kierunek rozwoju zawodowego m.in.
• Wsparcie procesu logistycznego i obsługi klienta
• Przygotowywanie ofert transportowych
• Budowanie dobrych relacji z obsługiwanymi i potencjalnymi klientami
• Kontakt z zagranicznymi oddziałami

S.T. I. Polska Sp. z o.o. - polski oddział europejskiej spedycji STI Freight Management należącej do globalnego operatora logistycznego obsługującego światowe sieci restauracji fast-food, producentów żywności, farmaceutyków i kosmetyków, importerów i eksporterów w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy doświadczonych i zaangażowanych kandydatów

Jeśli jesteś uczniem szkoły policealnej, studentem lub absolwentem, ambitnie planujesz swoją karierę i szukasz miejsca, w którym będziesz mógł realizować swoje pasje i zainteresowania, prześlij do nas swoją aplikację na adres:

hr.pl@sti-fm.com

Zamieszczone przez: Biuro Karier