B2B Network
poszukuje na stanowisko
Bezpłatne szkolenie - Developer Java [start 21.01.2019]

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Korzystając z naszych doświadczeń i wiedzy uruchomiliśmy szkołę dla przyszłych Developerów Java. Szkolenia prowadzimy w trybie wieczorowym, a program zajęć obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne. Najlepszym absolwentom oferujemy możliwość współpracy.
Szkolenie dedykowane jest osobom, które chcą rozpocząć pracę jako Developer Java lub Test Automation Engineer. W trakcie zajęć przekazujemy niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną potrzebną do pracy na tych właśnie stanowiskach. Pierwsza część szkolenia wprowadzi kursantów w podstawy Java SE. W kolejnej części szkolenia zostaną przeprowadzone warsztaty ze SpringBoot, JPA i SQL. Szkolenie oparte jest na praktyce. Uczestnictwo w szkoleniu nie wymaga doświadczenia w programowaniu!
Wymagania:
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Skrupulatność i determinacja w dążeniu do celu
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin po zakończeniu szkolenia
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (poziom min. B1)
• Posiadanie własnego laptopa spełniającego wymaganie techniczne ( RAM: 8GB, procesor co najmniej Intel Core i3 8gen)
Mile widziane:
• Wykształcenie wyższe lub studenci studiów zaocznych, specjalności: informatyka lub pokrewne

Obowiązki

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• DLA NAJLEPSZYCH WSPÓŁPRACA NA STANOWISKU JUNIOR JAVA DEVELOPER / TEST AUTOMATION ENGINEER
• Szybki start w branży IT: zapewniamy teorię + praktykę
• Umowa – z absolwentami szkolenia nawiązujemy współpracę na dwa lata. Wynagrodzenie na start to kwota ok. 2700 zł netto. Wartość wynagrodzenia wzrasta sukcesywnie co 3 miesiące wraz z nabywanymi umiejętnościami
• Czas trwania kursu: 4 miesiące – zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu po 4h (od 17:30 do 21:30)
• Miejsce szkolenia to nasza siedziba – Aleje Jerozolimskie 172, Warszawa
WAŻNE – warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest gotowość do podjęcia pracy po odbytym kursie!
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI ZAWIERAJĄCEJ CV.

Sposób aplikowania

Aplikuj: http://bit.ly/SzkolenieJava

Zamieszczone przez: Biuro Karier