B2B Netowork
Bezpłatne szkolenie – Tester Oprogramowania [start 04.02.2019]

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Korzystając z naszych doświadczeń i wiedzy uruchomiliśmy szkołę dla przyszłych Testerów. Szkolenia prowadzimy w trybie wieczorowym, a program zajęć obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne. Najlepszym absolwentom oferujemy możliwość współpracy.
Szkolenie dedykowane osobom, które chcą rozpocząć pracę jako tester oprogramowania. W trakcie tygodniowych zajęć przekazujemy niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną potrzebną do pracy na stanowisku Junior Software Testera. Tester oprogramowania zajmuje się testowaniem oprogramowania zgodnie z otrzymaną specyfikacją i wymaganiami. W trakcie wykonywania testów dokumentuje wszystkie wykryte defekty w celu ich usunięcia. Pierwsza część szkolenia wprowadzi kursantów w podstawy testowania oprogramowania według ISTQB. Podczas kolejnych dni szkoleniowych zostaną przeprowadzone warsztaty z testowania, na których wykorzystana zostanie zdobyta wiedza. Wykonany zostanie pierwszy projekt z przygotowaniem dokumentacji testowej oraz testami aplikacji. Uczestnictwo w szkoleniu nie wymaga doświadczenia technicznego i skierowane jest do osób początkujących!
Wymagania:
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (poziom min. B1)
Mile widziane:
• Wykształcenie wyższe lub studenci studiów zaocznych, specjalności: informatyka lub pokrewne

Obowiązki

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• DLA NAJLEPSZYCH WSPÓŁPRACA NA STANOWISKU JUNIOR TESTERA
• Szybki start w branży IT: zapewniamy teorię + praktykę
• Umowa – z wybranymi osobami nawiązujemy współpracę na półtora roku. Wynagrodzenie na start to 2000 zł netto. Wartość wynagrodzenia wzrasta sukcesywnie co 3 miesiące wraz z nabywanymi umiejętnościami
• Czas trwania kursu: 5 dni teorii [od 04.02.19r. do 08.02.19r.] + 20 dni praktyki [od 11.02.19r.]
WAŻNE – warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest gotowość do podjęcia pracy po odbytym kursie!

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI ZAWIERAJĄCEJ CV
Aplikuj: https://bit.ly/2nTQwbZ

Zamieszczone przez: Biuro Karier