ERBUD
poszukuje na stanowisko
Koordynator ds. Branży Sanitarnej

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: inżynieria środowiska lub pokrewne) w specjalności uprawniającej do uzyskania uprawnień budowlanych – sanitarnych bez ograniczeń,
• Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Uprawnienia do kierowania robotami będą dodatkowym atutem,
• Znajomości kosztorysowania,
• Samodzielność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania,
• praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym MS Project, AutoCAD, NORMA PRO.

Obowiązki

Oferujemy:
• Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego,
• Możliwość stałej pracy w Warszawie lub na czas trwania projektu ok. 1 rok w Kołobrzegu,
• Po zakończeniu projektu w Kołobrzegu możliwość podjęcia pracy w Warszawie,
• Prywatną opiekę medyczną
• Naukę języków obcych zarówno poprzez lekcje stacjonarne jak i naukę on-line,
• Dofinansowanie do pakietów sportowych,
• Ubezpieczenie na życie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:
• Koordynowanie prac podwykonawców,
• Współpraca z inwestorami oraz z biurami projektowymi w zakresie branży sanitarnej,
• Optymalizacja procesów,
• Weryfikacja jakościowa i ilościowa ofert podwykonawców, rozliczenia podwykonawców,
• Przygotowywanie ofert przetargowych,
• Sporządzanie kosztorysów, przygotowywanie harmonogramów realizacji prac.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d27a643d044d4f91bba909132a6a7e3a

Zamieszczone przez: Biuro Karier