ERBUD
poszukuje na stanowisko
Praktykant na budowie

Forma zatrudnienia: Praktyki

Wymagania

Wymagania
• Jeśli jesteś studentem III / IV roku studiów inżynierskich lub studentem studiów magisterskich, o kierunku budownictwo lub inżynieria środowiska,
• Chciałbyś zrealizować u nas obowiązkowe praktyki zawodowe, a następnie związać się współpracą z firmą,
• Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, komunikatywną oraz chętną do nauki.

Obowiązki

Oferowane warunki:
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem Kierownika Budowy,
• Możliwość zapoznania się ze wznoszonymi obiektami oraz zdobycia niezbędnego doświadczenia zawodowego,
• Udział w bieżącej pracy inżynierów budowy,
• Zapoznawanie się z dokumentacją budowlaną,
• Przygotowywanie zestawień oraz harmonogramów.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3fb0b9e309ef4edc9bb44cd0de0c2f68

Zamieszczone przez: Biuro Karier