Sii
poszukuje na stanowisko
Operator 1. Linii SOC (Security operation center)

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Wymagania
 Znajomość modelu TCP/IP oraz protokołów: http, SSH, SMTP, DNS
 Wiedza z zakresu konfiguracji i administracji : Windows, Linux, Unix
 Znajomość zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa
 Wiedzę z zakresu bezpieczeństwa IT w jednej z dziedzin: systemy operacyjne, sieci, bazy danych, www
 Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
 Student ostatnich lat lub absolwent
 Wymagana dostępność w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo (mile widziane 40 godzin)

Obowiązki

Zakres obowiązków
 Praca w systemie zmianowym 24/7
 Monitoring działań użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń
 Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń, zdarzeń i incydentów
 Obsługa systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT zgodnie z procedurami
 Monitorowanie online aplikacji i infrastruktury IT
 Monitorowanie i kontrola bezpieczeństwa IT
 Współpraca z 2. Linią wsparcia

Dodatkowe informacje

Oferowane warunki
 Renomowany i stabilny pracodawca wyróżniony czterokrotnie nagrodą Great Place to Work oraz osiągający 31% wzrostu przychodu rocznie
 Biuro Sii w dogodnej lokalizacji
 Pakiet dodatków (Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kurs języka angielskiego)
 Ciągły rozwój poprzez szkolenia techniczne, językowe i konferencje branżowe
 Dofinansowanie Twoich pasji oraz inicjatyw charytatywnych (SiiPower Volunteers)
 Niepowtarzalna atmosfera pracy - sprawdź sam! – mnóstwo imprez integracyjnych oraz
rodzinnych, grupy zainteresowań: sportowe, gry planszowe, koło fotograficzne, bilard

Sposób aplikowania

Wynagrodzenie
 Stawka 3 000 – 3 900 zł brutto
 Forma zatrudnienia: B2B lub Umowa zlecenie
Miejscowość oddziału/firmy
 Warszawa
Wymagane dokumenty aplikacyjne
 CV

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: rekrutacja-warszawa@pl.sii.eu

Zamieszczone przez: Biuro Karier