CTDI
poszukuje na stanowisko
Młdszy inżynier serwisu

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (lub studenci ostatnich lat studiów) w dziedzinie elektroniki lub telekomunikacji;
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
• wiedza na temat systemów radiokomunikacyjnych;
• zainteresowania w zakresie napraw sprzętu elektronicznego;
• dobra znajomość języka angielskiego;
• dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
• zdolności organizacyjne;
• umiejętność wyszukiwania informacji technicznych;
• zdolności interpersonalne i komunikacyjne;
• silna motywacja do pracy.

Obowiązki

Zakres obowiązków:
• aktywny udział w opracowywaniu dokumentów, procedur związanych z wdrażaniem nowych produktów i nadzór nad dostępną dokumentacją serwisową i techniczną;
• świadczenie wsparcia technicznego dla pracowników serwisu dokonujących napraw urządzeń elektronicznych;
• rozwiązywanie problemów technicznych w obszarach operacyjnych;
• przygotowywanie i aktualizacja metodyki napraw najczęściej występujących usterek;
• przygotowywanie i prowadzenie szkoleń technicznych.

Dodatkowe informacje

CTDI POLAND TO:
• Największy w Europie oddział globalnej firmy CTDI – 800 osób w Polsce, 14 000 Pracowników na świecie, 93 lokalizacje w 27 krajach na wszystkich kontynentach.
• Firma o rozwiniętych kompetencjach technicznych – uprawnienia do napraw na najwyższym poziomie akredytacji (z naprawami płyt głównych włącznie),
• Twórca innowacyjnych rozwiązań technologicznych z własnym działem R&D,
• Największy w Polsce autoryzowany serwis zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych, obecny na rynku od 2000 roku.
• Partner biznesowy znanych światowych Producentów, takich jak Samsung, HTC, Microsoft, Motorola, Nokia, Lenovo, Huawei, Sony.

2019 ROK BĘDZIE DLA NAS PRZEŁOMOWY!
• Przeprowadzka do nowej siedziby – nowoczesne centrum serwisowe, 14 000 m2 powierzchni.
• Wprowadzenie na polski rynek nowych usług, oferowanych przez CTDI na świecie –
m.in. naprawy urządzeń sieciowych dla operatorów
• Wdrożenie nowych, dużych kontraktów – m.in. największego nowego biznesu w historii firmy.
• Planowane zwiększenie zatrudnienia o ponad 300 osób i nowe możliwości rozwoju w ramach struktur firmy.

Sposób aplikowania

W okresie wdrożenia zapoznasz się:
• z procesem napraw urządzeń elektronicznych;
• z dokumentacją serwisową i techniczną;
• będziesz uczestniczył w tworzeniu instrukcji napraw urządzeń;
• poznasz proces wprowadzania nowych produktów (proces NPI).
Oferujemy:
• pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej;
• możliwość rozwijania swoich kompetencji;
• możliwości budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy;
• atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i świadczeń pozapłacowych.

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających wymagane kryteria prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@CTDI.com, w tytule zamieszczając nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zamieszczone przez: Biuro Karier