PIT-RADWAR.S.A.
Starszy Specjalista ds Bezpieczeństwa Teleinformatycznego Produktów NR Ref. 10/2019 (K/M)

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

• Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zapewnienia bezpieczeństwa teleinformatycznego lub 3-letnie i wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja, elektronika lub pokrewne);
• Bardzo dobra znajomość działania stosu protokołów TCP/IP;
• Znajomość technik ataków na systemy teleinformatyczne, metod wykrywania, reagowania i przeciwdziałania atakom;
• Doświadczenie w zakresie wdrażania systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego (m.in. IDS/IPS, SIEM, DLP);
• Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem ryzykiem w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• Odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość norm zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001 i/lub NIST SP 800-171;

Obowiązki

• Opracowywanie strategii w zakresie bezpieczeństwa systemów i sieci teleinformatycznych;
• Opracowywanie procedur i regulacji wewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego i ochrony danych;
• Nadzór nad wdrażaniem i przestrzeganiem polityk i procedur bezpieczeństwa;
• Opiniowanie projektów wdrożeń systemów IT pod względem bezpieczeństwa;
• Przeprowadzanie audytów i testów bezpieczeństwa;
• Wsparcie w analizie incydentów związanych z naruszeniem bezpieczeństwa teleinformatycznego;

Dodatkowe informacje

• umowę o pracę,
• stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
• pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów,
• opiekę medyczną,
• pakiet socjalny.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia;
lub składać osobiście w siedzibie Biura Kadr PIT-RADWAR S.A., 04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Nr Ref. 10/2019 ogłoszenia
w terminie do dnia: 01.03.2019.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne do PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę /Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: rekrutacja@pitradwar.com.

Zamieszczone przez: PIT-RADWAR.S.A.