EURODOMY Grażyna Błażejewska
poszukuje na stanowisko
inżynier budowy

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

•Prawo jazdy kat B.
•Zapał i chęci do pracy.
•Dokładność i rzetelność przy wykonywaniu pracy.
Nie wymagamy doświadczenia w branży budowlanej! Zapewniamy odpowiednie szkolenia!
•Mile widziani studenci studiów zaocznych związanych z budownictwem.

Obowiązki

Koordynowanie oraz nadzór nad pracami związanymi z:
-Kompleksowym wykonywaniem płyt fundamentowych, również z systemem grzewczym.
-Montażem ścian prefabrykowanych z elementów keramzytobetonowych przy użyciu dźwigu.
-Montażem, zbrojenia i betonowania stropów żelbetowych typu filigran.
-Wykonywaniem innych robót ogólnobudowlanych.

Jesteśmy generalnym wykonawcą jednorodzinnych domów prefabrykowanych.
Działamy na rynku budowlanym od 18 lat.

Zapewniamy:
•Umowę o prace na pełen etat w trybie ciągłym, również w miesiącach zimowych.
•Wszystkie wolne weekendy.
•Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w zgranym zespole.
•Pracę przy nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych np. przy wykonaniu płyt fundamentowych i konstrukcji prefabrykowanych.
•Możliwość realizacji praktyki zawodowej pod opieką kierownika budowy i uzyskania uprawnień budowlanych.
•Odzież ochronną i niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy biuro@eurodomy.pl
lub kontakt telefoniczny +48 608 294 999

Zamieszczone przez: EURODOMY Grażyna Błażejewska