ENCO Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Inżynier budowy

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Do aplikowania na w/w stanowisko zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:
1. Wykształcenie techniczne (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne)
2. Umiejętność oceny pracy instalacji elektrycznej oraz czytania rysunku technicznego
3. Dobra umiejętność obsługi AutoCad
4. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
5. Uprawnienia SEP
6. Prawo jazdy kat B

Obowiązki

1.Opracowanie budżetu i harmonogramu przekazanego projektu, zgodnie z obowiązująca procedurą.
2.Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy, opracowywanie dokumentacji powykonawczej prac.
3.Przygotowanie rozliczenia budowy w odniesieniu do zatwierdzonego budżetu prac.
4.Opracowywanie dokumentacji stacji transformatorowych.
5.Opracowywanie rysunków ofertowych, przygotowywanie zapotrzebowań materiałowych.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
1.Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ewentualnie inna forma zatrudnienia
2.Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji
3.Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
4.Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również od wyników pracy
5.Dużą samodzielność w działaniu
6.Pakiet multisport
7.Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli chcesz rozwijać się w naszym zespole zachęcamy do przesłania aplikacji (CV) na adres e-mail: rekrutacja@grupaenco.pl z dopiskiem w tytule: „Inżynier budowy”. Napisz nam o swoich planach zawodowych i priorytetach w nowej pracy.

Zamieszczone przez: ENCO Sp. z o.o.