PIT-RADWAR.S.A.
poszukuje na stanowisko
Programista (K/M) Nr ref.1/2019/WZ

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: informatyka, matematyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewny,
• doświadczenie w programowaniu w co najmniej jednym z języków: Java, C/C++,
• umiejętność tworzenia projektów oprogramowania w UML (Enterprise Architect),
• praktyczna znajomość procesu wytwarzania oprogramowania,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikowanie się,
• zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
• chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.
Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość co najmniej jednej z technologii: Qt, JavaFX, Spring,
• umiejętność programowania relacyjnych baz danych (np.: Oracle, SQL Server, PostgreSQL),
• doświadczenie w programowaniu i projektowaniu rozwiązań w zakresie GUI z wykorzystaniem GIS oraz standardów OGC,
• doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wieloplatformowego
(Linux/Windows),
• znajomość metodyki TDD.

Obowiązki

Opis stanowiska:
• udział w tworzeniu oprogramowania z obszaru bezzałogowych statków powietrznych,
• udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania: analiza wymagań, projektowanie, tworzenie kodu źródłowego i testowanie powstających funkcjonalności,
• proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania i najnowszych technologii,
• prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem,
• udział w testach i badaniach produktów końcowych.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 1/2019/WZ w terminie do dnia: 11.03.2019r.

Zamieszczone przez: PIT-RADWAR.S.A.