Uniwersytet Warszawski
poszukuje na stanowisko
Administrator systemów i sieci

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Zespół IT ICM poszukuje administratorów systemów i sieci komputerowych.

Wymagamy:
 znajomości systemów z rodziny LINUX,
 wykształcenia wyższego technicznego (dopuszczalne końcowe lata studiów),
 wiedzy z zakresu działania sieci komputerowych (routing/switching),
 umiejętności rozwiązywania incydentów i problemów IT związanych z funkcjonowaniem infrastruktury sieciowej,
 umiejętność podejmowania szybkich decyzji i radzenia sobie w sytuacjach
kryzysowych,
 praktycznej znajomości co najmniej jednego z języków skryptowych (Bash,
Perl, Python),
 zaangażowania i samodzielności,
 umiejętności pracy w zespole oraz wysokiej kultury osobistej,
 znajomości języka angielskiego umożliwiającej porozumiewanie się.

Obowiązki

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
 możliwość zdobycia wiedzy w zakresie technologii sieciowych i Data Center
obejmujących: wirtualizację (VMware, Citrix – XenServer, KVM), sieci SAN
(FibreChannel, iSCSI), serwery usługowe (poczta elektroniczna, DNS, WWW,
VPN, LDAP, etc.), urządzenia sieciowe (routery, switche, firewalle), adresację
IPv4/IPv6, sieci optyczne, technologii InfiniBand, systemy zarządzania
infrastrukturą energetyczną i systemami klimatyzacji precyzyjnej;
 doświadczenie w pracy ze sprzętem sieciowym i serwerowym czołowych
dostawców: Juniper, Brocade, Cisco, IBM, HP, Dell i innych,
 współpracę z doświadczonym i przyjaznym zespołem,
 możliwość ciągłego rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@icm.edu.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier