Uniwersytet Warszawski
poszukuje na stanowisko
Informatyk - wsparcie użytkowników

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Zespół IT ICM poszukuje osób zainteresowanych pracą w charakterze wsparcia
użytkowników końcowych.

Wymagamy:
 praktycznej znajomości budowy i zasad funkcjonowania komputerów PC;
 umiejętności rozwiązywania problemów związanych z funkcjonowaniem PC, laptopów, urządzeń peryferyjnych oraz różnorodnego oprogramowania;
 dobrej znajomości obsługi systemów LINUX, Windows, Mac OS X;
 znajomości administracji systemów Windows Server;
 znajomości budowy i funkcjonowania sieci LAN oraz umiejętności
rozwiązywania incydentów i problemów IT związanych z jej funkcjonowaniem;
 dużego zaangażowania i samodzielności w tym umiejętności podejmowania
szybkich decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych;
 komunikatywności;
 umiejętności pracy w zespole oraz wysokiej kultury osobistej;
 znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodne korzystanie
z dokumentacji i kontaktowanie się z użytkownikami.

Obowiązki

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
 zdobycie doświadczenia w pracy z użytkownikami oraz praktycznej wiedzy
z zakresu systemów komputerowych i sieci LAN;
 możliwość zdobycia wiedzy z zakresu technologii IT (usługi webowe, serwery
aplikacyjne, administracja urządzeniami sieciowymi, telefonia VoIP);
 pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole;
 możliwość ciągłego rozwoju i uczestniczenia w interesujących projektach;
 Oferujemy pracę w wymiarze 0,5 - 1 etatu (z możliwością dopasowania do
planu studiów - studenci II-IV roku kierunków technicznych).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@icm.edu.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier