Uniwersytet Warszawski
poszukuje na stanowisko
Administracja systemów i sieci

Forma zatrudnienia: Praktyki

Wymagania

Zespół IT ICM poszukuje praktykantów w zakresie administrowania systemami
i sieciami komputerowymi.

Wymagamy:
 podstawowej znajomości systemów z rodziny LINUX lub BSD,
 podstawowej wiedzy z zakresu działania sieci komputerowych (routing/switching),
 umiejętności rozwiązywania incydentów i problemów związanych
z funkcjonowaniem infrastruktury IT,
 podstaw praktycznej znajomości co najmniej jednego z języków skryptowych
(Bash, Perl, Python),
 zaangażowania i samodzielności,
 umiejętności podejmowania szybkich decyzji,
 umiejętności pracy w zespole oraz wysokiej kultury osobistej,
 znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji
technicznej.

Obowiązki

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
 unikalną możliwość zdobycia wiedzy w zakresie technologii sieciowych i Data
Center obejmujących: wirtualizację (VMware, Citrix – XenServer, KVM), sieci
SAN (FibreChannel, iSCSI), serwery usługowe (poczta elektroniczna, DNS,
WWW, VPN, LDAP, etc.), urządzenia sieciowe (routery, switche, firewalle),
sieci optyczne, technologię InfiniBand;
 doświadczenie w pracy ze sprzętem sieciowym i serwerowym czołowych
dostawców: Juniper, Brocade, Cisco, IBM, HP, Dell, Huawei, Mellanox
i innych;
 współpracę z doświadczonym i przyjaznym zespołem;
 możliwość ciągłego rozwoju i udziału w ciekawych projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@icm.edu.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier