Ernst & Young
Analityczka/ Analityk | Praktykantka/Praktykant, Zarządzanie Ryzykiem IT

Forma zatrudnienia: Praktyki

Wymagania

Od kandydatów - studentów i absolwentów studiów magisterskich - oczekujemy: • dobrej znajomości co najmniej jednego z następujących języków: R, SAS 4GL, SQL, Python
• zainteresowania technologiami informatycznymi oraz analizą danych
• chęci rozwoju w przynajmniej jednym z obszarów świadczonych przez nas usług
• zdolności analitycznych
• dobrych wyników na studiach
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
• umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
• dobrej organizacji pracy i zaangażowania

Obowiązki

W ramach naszego Działu Zarządzania Ryzykiem IT, Zespołu Analiz Danych, realizujemy różnorodne projekty doradcze i audytowe, specjalizując się w obszarach:
• analizy danych z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi i języków programowania (SQL, SAS, R, Python)
• stosowania metod statystycznych do celów biznesowych
• budowy modeli predykcyjnych z wykorzystaniem metod statystycznych
• analizy oraz organizacji i nadzoru nad jakością danych
• przeglądów procesów biznesowych

Sposób aplikowania

Aplikacja przez stronę główną EY:

Zamieszczone przez: Ernst & Young