PZL-Świdnik
poszukuje na stanowisko
Konstruktor (układy elektryczne)

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Lokalizacja: Świdnik k. Lublina
Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 Projektowanie układów elektrycznych śmigłowców,
 Tworzenie i aktualizację dokumentacji konstrukcyjnej (2D i 3D),
 Udział w projektach lokalnych i międzynarodowych.

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki lotnicze, elektroniczne, elektrotechniczne
lub mechaniczne,
 Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
 Umiejętności techniczne: znajomość programu CAD (mile widziana obsługa CATIA, NX) lub innego programu
inżynierskiego, ogólna wiedza na temat układów elektrycznych,
 Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (mile widziana znajomość języka branżowego),
 Kompetencje miękkie: umiejętność pracy zespołowej, orientacja na cel, dobra organizacja pracy, przejmowanie
własnej inicjatywy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialność,
 Mile widziane zainteresowania związane z branżą lotniczą.

Obowiązki

Oferujemy:
 Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
 Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
 Pakiet socjalny.

Dodatkowe informacje

Termin ważności oferty: 30.09.2019r.

Sposób aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Konstruktor-lo4zzuklady-elektrycznelo41z/4815-2871-25-08a-2759.html

Zamieszczone przez: Biuro Karier