PZL-Świdnik
poszukuje na stanowisko
Inżynier prób stoiskowych

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Lokalizacja: Świdnik k. Lublina
Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 Przygotowywanie instalacji pomiarowych oraz sterujących,
 Konfigurację systemów pomiarowych - wprowadzanie parametrów czujników wykorzystywanych w próbach (czujniki siły, przemieszczeń, drgań, układy tensometryczne, pojedyncze tensometry),
 Sprawdzanie aparatury kontrolno-pomiarowej, torów pomiarowych, czujników,
 Przygotowywanie dokumentacji wyposażenia elektrycznego wykorzystywanego w próbie,
 Definiowanie wymagań sprzętowych dla potrzebnego wyposażenia.

Obowiązki

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki - Mechanika, Mechatronika, Elektronika, Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka,
 Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
 Umiejętności techniczne: znajomość programu CAD lub innego programu inżynierskiego, MS Office, ogólna wiedza techniczna,
 Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (mile widziana znajomość języka branżowego),
 Kompetencje miękkie: umiejętność pracy zespołowej, orientacja na cel, dobra organizacja pracy, przejmowanie własnej inicjatywy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialność,
 Mile widziane zainteresowania związane z branżą lotniczą.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
 Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
 Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
 Pakiet socjalny.

Sposób aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Inzynier-prob-stoiskowych/4816-2872-25-08a-2759.html

Termin ważności oferty: 30.09.2019r.

Zamieszczone przez: Biuro Karier