TVN S.A.
poszukuje na stanowisko
Inżynier w Zespole Transmisji

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Oczekujemy:
- wykształcenia średniego lub wyższego, preferowane w zakresie systemów informatycznych i transmisyjnych
- certyfikatów z zakresu administrowania urządzeniami CISCO (CCNA lub wyższy stopień)
- znajomość obsługi urządzeń do kompresji MPEG
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2)
- umiejętności analitycznego myślenia
- szybkości w działaniu

Obowiązki

Będziesz odpowiedzialna/y za:
- utrzymanie sieci komputerowej
- prace wdrożeniowe oraz konsultacje w zakresie infrastruktury, architektury i sieci komputerowej
- monitorowanie systemów transmisyjnych oraz przeciwdziałanie awariom
- konfiguracja urządzeń służących do transmisji satelitarnych, światłowodowych, itp
- dokumentowanie systemów oraz procesów związanych z administrowanymi systemami

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym środowisku, w największej prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery
- stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie Ergo Hestia, karta Sodexo (dofinansowanie posiłków), Karta Multisport
- szereg działań rozwojowych (szkolenia, dofinansowanie do języka angielskiego)
- możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów
- przyjazną atmosferę pracy – TVN został wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce

Prosimy o aplikowanie przez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a80218602a0044af9bf47b550dd9cea2

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV opatrzonego klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TVN S.A., z siedzibą w Warszawie ul. Wiertnicza 166 moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanym przeze mnie CV. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Zamieszczone przez: Biuro Karier